O nas

Jesteśmy młodym i dynamicznie rozwijającym się zespołem z wieloletnim doświadczeniem w branży gazowej (od 2001 roku). Uczestniczyliśmy w wielu przedsięwzięciach, między innymi, przy projektowaniu: sieci gazu ziemnego w gminach Zawonia i Twardogóra, kilkudziesięciu kotłowni i wewnętrznych instalacji gazu ziemnego i płynnego.

Nasi specjaliści posiadają: uprawnienia budowlane do projektowania i kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresu sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych, uprawnienia SEP Grupy 1 (do 1 kV), 1 pomiary (do 1 kV), Grupy 2 oraz Grupy 3 i są aktywnymi członkami Dolnośląskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa.

Promujemy innowacyjne rozwiązania instalacyjne, powodujące efektywne spalanie niskoemisyjnych paliw energetycznych oraz wykorzystujące odnawialne źródła energii, np. instalacje kogeneracji (mCHP), gazowe pompy ciepła (GHP), ogrzewanie "lodem".

Wieloletnie doświadczenie i profesjonalizm, upoważnia Nas do oferowania kompleksowych usług na najwyższym poziomie, spełniających oczekiwania klientów, ceniących fachowość, terminowość i wygodę.

 

Zapraszamy do kontaktu:     e-mail: kontakt@nwprojekt.pl        tel. kom. + 48 663 434 178